Heren 1

Trainer:
Karel Mollevanger
Rutger Sloot

Coaches:
Erwin Sprenkeler
Sjaak Böhmer sr.

Spelers:
Sjaak Böhmer jr.
Bart Icking
Stephan Italiaander
Paul Krul
Dennis Lonink
Lennart Reinbergen
Björn Schoppers
Kes Stevens
Dennis Sluyter
Mitchell Versteegen
Robert Wink

Trainingstijden:
Donderdag 21:00 – 23:00 uur, Sporthal De Pol, Gaanderen

Thuiswedstrijden:
Zaterdag, 17:00, veld 1+2, Sporthal De Pol, Gaanderen

,
3 okt.
AETOS HS 1
15:00
Volga HS 1
Sporthal Elderveld, Arnhem
10 okt.
Volga HS 1
17:00
DIOS HS 1
de Pol, Gaanderen
17 okt.
Scylla HS 1
18:30
Volga HS 1
De Vlinder 1, Wageningen
31 okt.
Volga HS 1
17:00
VVH HS 1
de Pol, Gaanderen
7 nov.
Volga HS 1
17:00
Pegasus HS 1
de Pol, Gaanderen
13 nov.
Dros-Alterno HS 1
21:15
Volga HS 1
Alternohal, Apeldoorn
21 nov.
Volga HS 1
17:00
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 3
de Pol, Gaanderen
28 nov.
VV Utrecht HS 2
18:15
Volga HS 1
Galgenwaard Sportcentrum, Utrecht
12 dec.
Volga HS 1
17:00
SSS HS 3
de Pol, Gaanderen
16 jan.
SV Dynamo Apeldoorn HS 3
13:30
Volga HS 1
Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
23 jan.
Volga HS 1
17:00
AETOS HS 1
de Pol, Gaanderen
30 jan.
DIOS HS 1
18:00
Volga HS 1
Eurohal, Dinxperlo
6 feb.
Volga HS 1
17:00
Scylla HS 1
de Pol, Gaanderen
13 feb.
VVH HS 1
17:00
Volga HS 1
De Sijpel, Harderwijk
6 mrt.
Pegasus HS 1
16:15
Volga HS 1
Ark van Oost, Nijmegen
13 mrt.
Volga HS 1
17:00
Dros-Alterno HS 1
de Pol, Gaanderen
20 mrt.
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 3
15:00
Volga HS 1
Topsporthal Achterhoek, Doetinchem
27 mrt.
Volga HS 1
17:00
VV Utrecht HS 2
de Pol, Gaanderen
10 apr.
SSS HS 3
16:00
Volga HS 1
De Meerwaarde, Barneveld
17 apr.
Volga HS 1
17:00
BVC'73 HS 1
de Pol, Gaanderen
26 sep.
Scylla HS 1
0-4
DIOS HS 1
26 sep.
Volga HS 1
3-2
SV Dynamo Apeldoorn HS 3
26 sep.
VVH HS 1
3-1
AETOS HS 1
26 sep.
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 3
3-2
SSS HS 3
26 sep.
Pegasus HS 1
1-3
VV Utrecht HS 2
25 sep.
Dros-Alterno HS 1
4-0
BVC'73 HS 1
Stand Heren Tweede divisie B Nationale competitie
Team Wedstr.Punten
1Dros-Alterno HS 129
2DIOS HS 128
3VV Utrecht HS 228
4VVH HS 126
5SV Dynamo Apeldoorn HS 325
6Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 324
7Scylla HS 124
8Volga HS 113
9Pegasus HS 123
10SSS HS 323
11AETOS HS 122
12BVC'73 HS 110