Programma

Bekijk hieronder per team de komende wedstrijden.
Voor een geheel overzicht van alle wedstrijden van alle teams kijk hier

28 nov.
VV Utrecht HS 2
18:15
Volga HS 1
12 dec.
Volga HS 1
17:00
SSS HS 3
9 jan.
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 3
15:00
Volga HS 1
16 jan.
SSS HS 3
16:00
Volga HS 1
23 jan.
Volga HS 1
17:00
VV Utrecht HS 2
6 feb.
Volga HS 1
17:00
Scylla HS 1
13 feb.
VVH HS 1
17:00
Volga HS 1
20 feb.
BVC'73 HS 1
19:00
Volga HS 1
6 mrt.
Pegasus HS 1
16:15
Volga HS 1
13 mrt.
Volga HS 1
17:00
Dros-Alterno HS 1
28 nov.
WIK Steenderen HS 1
16:00
Volga HS 2
2 dec.
Volga HS 2
20:30
Tornax HS 1
9 dec.
Volga HS 2
20:30
Elite/Dynamo HS 1
9 jan.
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
13:00
Volga HS 2
16 jan.
Elite/Dynamo HS 1
18:00
Volga HS 2
20 jan.
Volga HS 2
20:30
WIK Steenderen HS 1
3 feb.
Volga HS 2
20:30
LIVO HS 2
12 feb.
Avior HS 3
21:00
Volga HS 2
27 feb.
Kerkemeijer Gemini HS 1
16:30
Volga HS 2
10 mrt.
Volga HS 2
20:30
VIOS Eefde HS 1

Oeps: De gegevens konden niet worden geladen, probeer het later nog eens.

Oeps: De gegevens konden niet worden geladen, probeer het later nog eens.

28 nov.
Seesing Flex / Longa '59 DS 3
14:30
Volga DS 1
12 dec.
Volga DS 1
14:45
Elite/Dynamo DS 1
9 jan.
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 3
13:00
Volga DS 1
16 jan.
Elite/Dynamo DS 1
18:00
Volga DS 1
23 jan.
Volga DS 1
14:45
Seesing Flex / Longa '59 DS 3
6 feb.
Volga DS 1
14:45
Grol DS 1
12 feb.
KSV DS 1
19:00
Volga DS 1
6 mrt.
Morgana DVO DS 2
15:30
Volga DS 1
13 mrt.
Volga DS 1
14:45
Focus DS 1
12 dec.
LIVO DS 4
16:30
Volga DS 2
6 jan.
Volga DS 2
20:30
Grol DS 2
13 jan.
Volga DS 2
20:30
LIVO DS 4
30 jan.
Time Out'75 DS 1
16:00
Volga DS 2
6 feb.
Vollverijs DS 2
17:30
Volga DS 2
10 feb.
Volga DS 2
20:30
Kerkemeijer Gemini DS 3
3 mrt.
Volga DS 2
20:30
Dash DS 4
20 mrt.
Boemerang DS 2
14:00
Volga DS 2
28 nov.
Rivo DS 1
18:00
Volga DS 3
1 dec.
Pajodos DS 1
20:00
Volga DS 3
12 dec.
Volga DS 3
14:45
KSV DS 2
9 jan.
Sparta Zelhem DS 2
17:00
Volga DS 3
15 jan.
KSV DS 2
19:00
Volga DS 3
23 jan.
Volga DS 3
14:45
Rivo DS 1
6 feb.
Volga DS 3
14:45
Morgana DVO DS 5
20 feb.
SV Loil DS 1
16:00
Volga DS 3
5 mrt.
VV Forza DS 4
19:00
Volga DS 3
13 mrt.
Volga DS 3
14:45
Victoria DS 1
11 dec.
KSV DS 5
19:00
Volga DS 4
18 dec.
Time Out'75 DS 2
20:30
Volga DS 4
6 jan.
Volga DS 4
20:30
Time Out'75 DS 2
13 jan.
Volga DS 4
20:30
KSV DS 5
30 jan.
LIVO DS 7
14:00
Volga DS 4
6 feb.
Morgana DVO DS 6
17:45
Volga DS 4
10 feb.
Volga DS 4
20:30
Kerkemeijer Gemini DS 5
3 mrt.
Volga DS 4
20:30
ACE'19 DS 2
13 mrt.
Volleybalvereniging ROHDA DS 1
16:00
Volga DS 4
12 dec.
Volga DS 5
14:45
Pajodos DS 2
9 jan.
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6
13:00
Volga DS 5
16 jan.
Pajodos DS 2
16:15
Volga DS 5
1 feb.
Grol DS 4
20:45
Volga DS 5
13 feb.
Volga DS 5
14:30
VIOS Beltrum DS 3
6 mrt.
Focus DS 4
17:30
Volga DS 5
13 mrt.
Volga DS 5
14:45
Sparta Zelhem DS 3
12 dec.
Volga DS 6
12:30
Brevolk DS 3
16 jan.
Brevolk DS 3
12:30
Volga DS 6
13 feb.
Volga DS 6
12:30
Dash DS 7
6 mrt.
VIOS Eefde DS 2
13:00
Volga DS 6
13 mrt.
Volga DS 6
12:30
Skopein Wivoc DS 5
3 apr.
SV Loil DS 3
13:30
Volga DS 6

Oeps: De gegevens konden niet worden geladen, probeer het later nog eens.