Programma

Bekijk hieronder per team de komende wedstrijden.
Voor een geheel overzicht van alle wedstrijden van alle teams kijk hier

11 sep.
Volga HS 1
17:00
DIOS HS 1
18 sep.
Volga HS 1
17:00
VV Utrecht HS 2
25 sep.
Scylla HS 1
0:00
Volga HS 1
2 okt.
Volga HS 1
17:00
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 3
9 okt.
Bovo HS 1
18:00
Volga HS 1
16 okt.
Volga HS 1
17:00
DIOS HS 1
30 okt.
BVC'73 HS 1
19:00
Volga HS 1
6 nov.
Volga HS 1
15:45
SSS HS 3
13 nov.
SV Dynamo Apeldoorn HS 3
13:00
Volga HS 1
20 nov.
AETOS HS 1
17:30
Volga HS 1
27 nov.
Volga HS 1
17:00
Dros-Alterno HS 1
11 dec.
Pegasus HS 1
16:15
Volga HS 1
18 dec.
Volga HS 1
17:00
AETOS HS 1
15 jan.
Volga HS 1
17:00
Scylla HS 1
22 jan.
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 3
15:00
Volga HS 1
29 jan.
Volga HS 1
17:00
Bovo HS 1
5 feb.
DIOS HS 1
18:00
Volga HS 1
19 feb.
SSS HS 3
16:00
Volga HS 1
5 mrt.
Volga HS 1
17:00
BVC'73 HS 1
12 mrt.
Volga HS 1
17:00
SV Dynamo Apeldoorn HS 3
25 mrt.
Dros-Alterno HS 1
21:15
Volga HS 1
2 apr.
Volga HS 1
17:00
Pegasus HS 1
9 apr.
VV Utrecht HS 2
9:00
Volga HS 1
15 sep.
Volga HS 2
20:30
Avior HS 4
25 sep.
Elite/Dynamo HS 1
18:00
Volga HS 2
29 sep.
Volga HS 2
20:30
Tornax HS 1
9 okt.
WIK Steenderen HS 1
16:00
Volga HS 2
13 okt.
Volga HS 2
20:30
Dros-Alterno HS 3
30 okt.
BVC'73 HS 2
16:30
Volga HS 2
3 nov.
Volga HS 2
20:30
Innovatiemakelaars.nl WSV HS 1
9 nov.
VIOS Eefde HS 1
21:15
Volga HS 2
19 nov.
SalVo'18 HS 1
20:30
Volga HS 2
24 nov.
Volga HS 2
20:30
Kerkemeijer Gemini HS 1
11 dec.
LIVO HS 2
18:30
Volga HS 2
12 jan.
Volga HS 2
20:30
Elite/Dynamo HS 1
22 jan.
Tornax HS 1
16:00
Volga HS 2
26 jan.
Volga HS 2
20:30
WIK Steenderen HS 1
5 feb.
Dros-Alterno HS 3
0:00
Volga HS 2
9 feb.
Volga HS 2
20:30
BVC'73 HS 2
19 feb.
Innovatiemakelaars.nl WSV HS 1
18:00
Volga HS 2
9 mrt.
Volga HS 2
20:30
VIOS Eefde HS 1
16 mrt.
Volga HS 2
20:30
SalVo'18 HS 1
26 mrt.
Kerkemeijer Gemini HS 1
16:30
Volga HS 2
30 mrt.
Volga HS 2
20:30
LIVO HS 2
9 apr.
Avior HS 4
17:30
Volga HS 2

Oeps: De gegevens konden niet worden geladen, probeer het later nog eens.

Oeps: De gegevens konden niet worden geladen, probeer het later nog eens.

25 sep.
Elite/Dynamo DS 1
18:00
Volga DS 1
2 okt.
Volga DS 1
14:45
Tornax DS 1
16 okt.
Volga DS 1
14:45
Marvo 76 DS 1
30 okt.
Dash DS 3
13:30
Volga DS 1
6 nov.
Volga DS 1
13:30
Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 2
13 nov.
Havoc DS 2
14:15
Volga DS 1
20 nov.
Revoc DS 1
17:00
Volga DS 1
27 nov.
Volga DS 1
14:45
Halley DS 4
11 dec.
Focus DS 1
17:30
Volga DS 1
18 dec.
Volga DS 1
14:45
Dash DS 3
15 jan.
Volga DS 1
14:45
Elite/Dynamo DS 1
22 jan.
Tornax DS 1
16:00
Volga DS 1
4 feb.
Marvo 76 DS 1
20:00
Volga DS 1
19 feb.
Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 2
13:00
Volga DS 1
5 mrt.
Volga DS 1
14:45
Revoc DS 1
12 mrt.
Volga DS 1
14:45
Havoc DS 2
26 mrt.
Halley DS 4
13:00
Volga DS 1
2 apr.
Volga DS 1
14:45
Focus DS 1
15 sep.
Volga DS 2
20:30
KSH DS 1
25 sep.
VIOS Beltrum DS 2
16:45
Volga DS 2
29 sep.
Volga DS 2
20:30
Victoria DS 1
9 okt.
Skopein Wivoc DS 3
14:45
Volga DS 2
13 okt.
Volga DS 2
20:30
Halley DS 6
29 okt.
Rivo DS 2
20:00
Volga DS 2
3 nov.
Volga DS 2
20:30
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5
13 nov.
MEVO DS 1
16:30
Volga DS 2
17 nov.
Kerkemeijer Gemini DS 4
19:30
Volga DS 2
24 nov.
Volga DS 2
20:30
LIVO DS 4
9 dec.
Avanti DS 1
20:00
Volga DS 2
12 jan.
Volga DS 2
20:30
VIOS Beltrum DS 2
22 jan.
Victoria DS 1
17:00
Volga DS 2
26 jan.
Volga DS 2
20:30
Skopein Wivoc DS 3
2 feb.
Halley DS 6
20:30
Volga DS 2
9 feb.
Volga DS 2
20:30
Rivo DS 2
17 feb.
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5
20:30
Volga DS 2
9 mrt.
Volga DS 2
20:30
MEVO DS 1
16 mrt.
Volga DS 2
20:30
Kerkemeijer Gemini DS 4
26 mrt.
LIVO DS 4
14:00
Volga DS 2
30 mrt.
Volga DS 2
20:30
Avanti DS 1
8 apr.
KSH DS 1
20:00
Volga DS 2
18 sep.
Volga DS 3
14:45
Time Out'75 DS 1
25 sep.
Tornax DS 2
14:00
Volga DS 3
2 okt.
Volga DS 3
14:45
Vollverijs DS 3
9 okt.
Skopein Wivoc DS 2
12:30
Volga DS 3
16 okt.
Volga DS 3
14:45
Morgana DVO DS 4
30 okt.
Dash DS 6
15:30
Volga DS 3
6 nov.
Volga DS 3
13:30
Grol DS 2
13 nov.
Havoc DS 4
14:15
Volga DS 3
20 nov.
Morgana DVO DS 5
15:30
Volga DS 3
27 nov.
Volga DS 3
14:45
Kerkemeijer Gemini DS 2
11 dec.
LIVO DS 3
12:00
Volga DS 3
18 dec.
Volga DS 3
14:45
Morgana DVO DS 5
15 jan.
Volga DS 3
14:45
Tornax DS 2
22 jan.
Vollverijs DS 3
17:30
Volga DS 3
29 jan.
Volga DS 3
14:45
Skopein Wivoc DS 2
5 feb.
Morgana DVO DS 4
15:30
Volga DS 3
19 feb.
Grol DS 2
13:00
Volga DS 3
5 mrt.
Volga DS 3
14:45
Dash DS 6
12 mrt.
Volga DS 3
14:45
Havoc DS 4
26 mrt.
Kerkemeijer Gemini DS 2
14:30
Volga DS 3
2 apr.
Volga DS 3
14:45
LIVO DS 3
9 apr.
Time Out'75 DS 1
16:00
Volga DS 3
17 sep.
Sparta Zelhem DS 3
20:30
Volga DS 4
22 sep.
Volga DS 4
20:30
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6
30 sep.
Boemerang DS 3
20:00
Volga DS 4
6 okt.
Volga DS 4
20:30
ACE'19 DS 2
15 okt.
Rivo DS 3
19:00
Volga DS 4
27 okt.
Volga DS 4
20:30
Elite/Dynamo DS 4
3 nov.
Volga DS 4
20:30
Tornax DS 3
8 nov.
Grol DS 4
20:45
Volga DS 4
17 nov.
Volga DS 4
20:30
Revoc DS 2
24 nov.
Bovo DS 5
21:00
Volga DS 4
8 dec.
Volga DS 4
20:30
Time Out'75 DS 3
13 jan.
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6
20:30
Volga DS 4
19 jan.
Volga DS 4
20:30
Boemerang DS 3
28 jan.
ACE'19 DS 2
20:30
Volga DS 4
2 feb.
Volga DS 4
20:30
Rivo DS 3
10 feb.
Elite/Dynamo DS 4
20:30
Volga DS 4
16 feb.
Tornax DS 3
20:30
Volga DS 4
9 mrt.
Volga DS 4
20:30
Grol DS 4
18 mrt.
Revoc DS 2
21:15
Volga DS 4
23 mrt.
Volga DS 4
20:30
Bovo DS 5
28 mrt.
Time Out'75 DS 3
20:30
Volga DS 4
6 apr.
Volga DS 4
20:30
Sparta Zelhem DS 3
18 sep.
Volga DS 5
14:45
VIOS Beltrum DS 3
25 sep.
Volga DS 5
13:45
Grol DS 3
2 okt.
Volga DS 5
14:45
Pajodos DS 2
16 okt.
Volga DS 5
14:45
Innovatiemakelaars.nl WSV DS 4
23 okt.
Victoria DS 2
15:00
Volga DS 5
6 nov.
Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 5
13:00
Volga DS 5
20 nov.
Kerkemeijer Gemini DS 5
16:30
Volga DS 5
27 nov.
Volga DS 5
14:45
Focus DS 6
18 dec.
Volga DS 5
14:45
Focus DS 6
15 jan.
Volga DS 5
14:45
Victoria DS 2
22 jan.
Pajodos DS 2
16:15
Volga DS 5
29 jan.
Innovatiemakelaars.nl WSV DS 4
16:15
Volga DS 5
12 feb.
Grol DS 3
16:45
Volga DS 5
19 feb.
Volga DS 5
13:45
Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 5
26 feb.
Grol DS 3
16:45
Volga DS 5
5 mrt.
Volga DS 5
14:45
Kerkemeijer Gemini DS 5
26 mrt.
Focus DS 6
15:00
Volga DS 5
9 apr.
VIOS Beltrum DS 3
12:30
Volga DS 5
18 sep.
Volga DS 6
12:30
Volleybalvereniging ROHDA DS 1
2 okt.
Volga DS 6
12:30
Vollverijs DS 4
9 okt.
Bovo DS 4
18:00
Volga DS 6
16 okt.
Volga DS 6
12:30
DIOS DS 3
23 okt.
ASV DS 1
17:30
Volga DS 6
30 okt.
BVC'73 DS 3
12:30
Volga DS 6
6 nov.
Volga DS 6
11:30
Innovatiemakelaars.nl WSV DS 5
27 nov.
Volga DS 6
12:30
ACE'19 DS 1
11 dec.
LIVO DS 6
16:30
Volga DS 6
22 jan.
Vollverijs DS 4
15:00
Volga DS 6
29 jan.
Volga DS 6
12:30
Bovo DS 4
5 feb.
DIOS DS 3
18:00
Volga DS 6
12 feb.
Volga DS 6
13:45
BVC'73 DS 3
19 feb.
Innovatiemakelaars.nl WSV DS 5
14:30
Volga DS 6
12 mrt.
Volga DS 6
12:30
ASV DS 1
26 mrt.
ACE'19 DS 1
14:00
Volga DS 6
2 apr.
Volga DS 6
12:30
LIVO DS 6
9 apr.
Volleybalvereniging ROHDA DS 1
0:00
Volga DS 6
18 sep.
Blok '71 MA 1
11:00
Volga MA 1
25 sep.
Volga MA 1
15:45
Bovo MA 1
2 okt.
VIOS Beltrum MA 2
14:30
Volga MA 1
9 okt.
Volga MA 1
15:45
DIOS MA 1
16 okt.
Seesing Flex | Longa`59 MA 2
0:00
Volga MA 1
23 okt.
Volga MA 1
15:45
VIOS Beltrum MA 2
6 nov.
DIOS MA 1
16:00
Volga MA 1
13 nov.
Volga MA 1
15:45
Seesing Flex | Longa`59 MA 2
20 nov.
Bovo MA 1
14:00
Volga MA 1
27 nov.
Volga MA 1
12:30
Blok '71 MA 1

Oeps: De gegevens konden niet worden geladen, probeer het later nog eens.

Oeps: De gegevens konden niet worden geladen, probeer het later nog eens.

Oeps: De gegevens konden niet worden geladen, probeer het later nog eens.