Programma

Bekijk hieronder per team de komende wedstrijden.
Voor een geheel overzicht van alle wedstrijden van alle teams kijk hier

19 sep.
BVC'73 HS 1
19:00
Volga HS 1
26 sep.
Volga HS 1
17:00
SV Dynamo Apeldoorn HS 3
3 okt.
AETOS HS 1
17:30
Volga HS 1
10 okt.
Volga HS 1
17:00
DIOS HS 1
17 okt.
Scylla HS 1
18:30
Volga HS 1
31 okt.
Volga HS 1
17:00
VVH HS 1
7 nov.
Volga HS 1
17:00
Pegasus HS 1
13 nov.
Dros-Alterno HS 1
21:15
Volga HS 1
21 nov.
Volga HS 1
17:00
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 3
28 nov.
VV Utrecht HS 3
0:00
Volga HS 1
12 dec.
Volga HS 1
17:00
SSS HS 3
16 jan.
SV Dynamo Apeldoorn HS 3
13:30
Volga HS 1
23 jan.
Volga HS 1
17:00
AETOS HS 1
30 jan.
DIOS HS 1
18:00
Volga HS 1
6 feb.
Volga HS 1
17:00
Scylla HS 1
13 feb.
VVH HS 1
17:00
Volga HS 1
6 mrt.
Pegasus HS 1
16:15
Volga HS 1
13 mrt.
Volga HS 1
17:00
Dros-Alterno HS 1
20 mrt.
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 3
15:00
Volga HS 1
27 mrt.
Volga HS 1
17:00
VV Utrecht HS 3
10 apr.
SSS HS 3
16:00
Volga HS 1
17 apr.
Volga HS 1
17:00
BVC'73 HS 1
19 sep.
BVC'73 HS 2
16:30
Volga HS 2
23 sep.
Volga HS 2
20:30
Tornax HS 1
3 okt.
Dros-Alterno HS 3
0:00
Volga HS 2
7 okt.
Volga HS 2
20:30
AETOS HS 3
24 okt.
LIVO HS 2
18:30
Volga HS 2
28 okt.
Volga HS 2
20:30
Avior HS 3
4 nov.
Volga HS 2
20:30
Kerkemeijer Gemini HS 1
10 nov.
VIOS Eefde HS 1
21:15
Volga HS 2
18 nov.
Volga HS 2
20:30
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
28 nov.
WIK Steenderen HS 1
16:00
Volga HS 2
9 dec.
Volga HS 2
20:30
Elite/Dynamo HS 1
16 jan.
Tornax HS 1
16:00
Volga HS 2
20 jan.
Volga HS 2
20:30
Dros-Alterno HS 3
30 jan.
AETOS HS 3
17:30
Volga HS 2
3 feb.
Volga HS 2
20:30
LIVO HS 2
12 feb.
Avior HS 3
21:00
Volga HS 2
27 feb.
Kerkemeijer Gemini HS 1
16:30
Volga HS 2
10 mrt.
Volga HS 2
20:30
VIOS Eefde HS 1
20 mrt.
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
13:00
Volga HS 2
24 mrt.
Volga HS 2
20:30
WIK Steenderen HS 1
10 apr.
Elite/Dynamo HS 1
18:00
Volga HS 2
14 apr.
Volga HS 2
20:30
BVC'73 HS 2

Oeps: De gegevens konden niet worden geladen, probeer het later nog eens.

Oeps: De gegevens konden niet worden geladen, probeer het later nog eens.

19 sep.
BVC'73 DS 1
16:30
Volga DS 1
26 sep.
Volga DS 1
14:45
Halley DS 4
3 okt.
Revoc DS 1
17:00
Volga DS 1
10 okt.
Volga DS 1
14:45
DIOS DS 2
17 okt.
Grol DS 1
15:00
Volga DS 1
31 okt.
Volga DS 1
14:45
KSV DS 1
7 nov.
Volga DS 1
14:45
Morgana DVO DS 2
14 nov.
Focus DS 1
17:30
Volga DS 1
21 nov.
Volga DS 1
14:45
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 3
28 nov.
Seesing Flex / Longa '59 DS 3
14:30
Volga DS 1
12 dec.
Volga DS 1
14:45
Elite/Dynamo DS 1
16 jan.
Halley DS 4
13:00
Volga DS 1
23 jan.
Volga DS 1
14:45
Revoc DS 1
30 jan.
DIOS DS 2
16:00
Volga DS 1
6 feb.
Volga DS 1
14:45
Grol DS 1
12 feb.
KSV DS 1
19:00
Volga DS 1
6 mrt.
Morgana DVO DS 2
15:30
Volga DS 1
13 mrt.
Volga DS 1
14:45
Focus DS 1
20 mrt.
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 3
13:00
Volga DS 1
27 mrt.
Volga DS 1
14:45
Seesing Flex / Longa '59 DS 3
10 apr.
Elite/Dynamo DS 1
18:00
Volga DS 1
17 apr.
Volga DS 1
14:45
BVC'73 DS 1
16 sep.
Volga DS 2
20:30
Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 3
26 sep.
De Hofnar-Bovo DS 2
16:00
Volga DS 2
30 sep.
Volga DS 2
20:30
Sparta Zelhem DS 1
10 okt.
SV Halle DS 2
16:30
Volga DS 2
14 okt.
Volga DS 2
20:30
Vollverijs DS 2
31 okt.
Kerkemeijer Gemini DS 3
12:30
Volga DS 2
3 nov.
Dash DS 4
21:15
Volga DS 2
11 nov.
Volga DS 2
20:30
Boemerang DS 2
21 nov.
Grol DS 2
16:45
Volga DS 2
25 nov.
Volga DS 2
20:30
Time Out'75 DS 1
12 dec.
LIVO DS 4
14:00
Volga DS 2
13 jan.
Volga DS 2
20:30
De Hofnar-Bovo DS 2
23 jan.
Sparta Zelhem DS 1
17:00
Volga DS 2
27 jan.
Volga DS 2
20:30
SV Halle DS 2
6 feb.
Vollverijs DS 2
17:30
Volga DS 2
10 feb.
Volga DS 2
20:30
Kerkemeijer Gemini DS 3
3 mrt.
Volga DS 2
20:30
Dash DS 4
13 mrt.
Boemerang DS 2
14:00
Volga DS 2
17 mrt.
Volga DS 2
20:30
Grol DS 2
27 mrt.
Time Out'75 DS 1
16:00
Volga DS 2
7 apr.
Volga DS 2
20:30
LIVO DS 4
17 apr.
Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 3
17:30
Volga DS 2
19 sep.
Pajodos DS 1
16:15
Volga DS 3
26 sep.
Volga DS 3
14:45
Halley DS 6
29 sep.
LIVO DS 5
20:30
Volga DS 3
10 okt.
Volga DS 3
14:45
Rivo DS 2
17 okt.
Morgana DVO DS 5
15:30
Volga DS 3
31 okt.
Volga DS 3
14:45
SV Loil DS 1
7 nov.
Volga DS 3
14:45
VV Forza DS 4
14 nov.
Victoria DS 1
17:00
Volga DS 3
21 nov.
Volga DS 3
14:45
Sparta Zelhem DS 2
28 nov.
Rivo DS 1
18:00
Volga DS 3
12 dec.
Volga DS 3
14:45
KSV DS 2
16 jan.
Halley DS 6
15:45
Volga DS 3
23 jan.
Volga DS 3
14:45
LIVO DS 5
29 jan.
Rivo DS 2
20:00
Volga DS 3
6 feb.
Volga DS 3
14:45
Morgana DVO DS 5
20 feb.
SV Loil DS 1
16:00
Volga DS 3
5 mrt.
VV Forza DS 4
19:00
Volga DS 3
13 mrt.
Volga DS 3
14:45
Victoria DS 1
20 mrt.
Sparta Zelhem DS 2
0:00
Volga DS 3
27 mrt.
Volga DS 3
14:45
Rivo DS 1
9 apr.
KSV DS 2
19:00
Volga DS 3
17 apr.
Volga DS 3
14:45
Pajodos DS 1
16 sep.
Volga DS 4
20:30
Innovatiemakelaars.nl WSV DS 4
26 sep.
Victoria DS 2
15:00
Volga DS 4
30 sep.
Volga DS 4
20:30
MEVO DS 1
10 okt.
SV Halle DS 3
14:00
Volga DS 4
14 okt.
Volga DS 4
20:30
Morgana DVO DS 6
31 okt.
Kerkemeijer Gemini DS 5
14:30
Volga DS 4
6 nov.
ACE'19 DS 2
20:30
Volga DS 4
11 nov.
Volga DS 4
20:30
Volleybalvereniging ROHDA DS 1
25 nov.
Volga DS 4
20:30
LIVO DS 7
11 dec.
KSV DS 5
19:00
Volga DS 4
18 dec.
Time Out'75 DS 2
19:30
Volga DS 4
13 jan.
Volga DS 4
20:30
Victoria DS 2
23 jan.
MEVO DS 1
16:30
Volga DS 4
27 jan.
Volga DS 4
20:30
SV Halle DS 3
6 feb.
Morgana DVO DS 6
17:45
Volga DS 4
10 feb.
Volga DS 4
20:30
Kerkemeijer Gemini DS 5
3 mrt.
Volga DS 4
20:30
ACE'19 DS 2
13 mrt.
Volleybalvereniging ROHDA DS 1
16:00
Volga DS 4
17 mrt.
Volga DS 4
20:30
Time Out'75 DS 2
27 mrt.
LIVO DS 7
16:30
Volga DS 4
7 apr.
Volga DS 4
20:30
KSV DS 5
17 apr.
Innovatiemakelaars.nl WSV DS 4
0:00
Volga DS 4
26 sep.
Volga DS 5
14:45
Boemerang DS 3
3 okt.
Labyellov DS 2
13:15
Volga DS 5
10 okt.
Volga DS 5
14:45
LIVO DS 6
17 okt.
Volga DS 5
15:15
Seesing Flex / Longa '59 DS 4
31 okt.
VIOS Beltrum DS 3
12:30
Volga DS 5
7 nov.
Volga DS 5
14:45
Focus DS 4
13 nov.
Sparta Zelhem DS 3
20:00
Volga DS 5
21 nov.
Volga DS 5
14:45
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6
12 dec.
Volga DS 5
14:45
Pajodos DS 2
14 jan.
Boemerang DS 3
19:45
Volga DS 5
23 jan.
Volga DS 5
14:45
Labyellov DS 2
30 jan.
LIVO DS 6
14:00
Volga DS 5
6 feb.
Seesing Flex / Longa '59 DS 4
0:00
Volga DS 5
13 feb.
Volga DS 5
14:30
VIOS Beltrum DS 3
6 mrt.
Focus DS 4
17:30
Volga DS 5
13 mrt.
Volga DS 5
14:45
Sparta Zelhem DS 3
20 mrt.
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 6
13:00
Volga DS 5
10 apr.
Pajodos DS 2
16:15
Volga DS 5
26 sep.
Volga DS 6
12:30
Avanti DS 3
3 okt.
Rivo DS 5
18:00
Volga DS 6
10 okt.
Volga DS 6
12:30
Tornax DS 5
17 okt.
Volga DS 6
13:15
Rivo DS 4
31 okt.
Dash DS 7
15:30
Volga DS 6
7 nov.
Volga DS 6
12:30
VIOS Eefde DS 2
13 nov.
Skopein Wivoc DS 6
21:00
Volga DS 6
21 nov.
Volga DS 6
12:30
SV Loil DS 3
24 nov.
Elite/Dynamo DS 6
20:30
Volga DS 6
12 dec.
Volga DS 6
12:30
Brevolk DS 3
16 jan.
Avanti DS 3
16:00
Volga DS 6
23 jan.
Volga DS 6
12:30
Rivo DS 5
27 jan.
Tornax DS 5
20:30
Volga DS 6
6 feb.
Rivo DS 4
18:00
Volga DS 6
13 feb.
Volga DS 6
12:30
Dash DS 7
6 mrt.
VIOS Eefde DS 2
14:00
Volga DS 6
13 mrt.
Volga DS 6
12:30
Skopein Wivoc DS 6
27 mrt.
Volga DS 6
12:30
Elite/Dynamo DS 6
3 apr.
SV Loil DS 3
14:00
Volga DS 6
10 apr.
Brevolk DS 3
14:30
Volga DS 6
26 sep.
De Hofnar-Bovo MA 1
12:00
Volga MA 1
3 okt.
Halley MA 1
13:00
Volga MA 1
10 okt.
Volga MA 1
12:30
Blok '71 MA 1
24 okt.
Focus MA 1
0:00
Volga MA 1
31 okt.
Volga MA 1
12:30
WIK Steenderen MA 1
7 nov.
Volga MA 1
12:30
Focus MA 1
14 nov.
WIK Steenderen MA 1
12:00
Volga MA 1
21 nov.
Volga MA 1
12:30
De Hofnar-Bovo MA 1
28 nov.
Blok '71 MA 1
11:00
Volga MA 1
12 dec.
Volga MA 1
12:30
Halley MA 1
19 sep.
BVC'73 MB 1
12:30
Volga MB 1
26 sep.
Volga MB 1
12:30
Halley MB 3
3 okt.
Boemerang MB 1
16:00
Volga MB 1
10 okt.
Volga MB 1
12:30
DIOS MB 2
17 okt.
TOHP/KSH MB 1
16:15
Volga MB 1
31 okt.
Volga MB 1
12:30
Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MB 2
7 nov.
Volga MB 1
12:30
Kerkemeijer Gemini MB 1
14 nov.
Sparta Zelhem MB 1
15:00
Volga MB 1
21 nov.
Volga MB 1
12:30
Skopein Wivoc MB 1
28 nov.
Seesing Flex / Longa '59 MB 3
12:30
Volga MB 1
26 sep.
Focus MB 1
15:00
Volga MB 2
3 okt.
Morgana DVO MB 1
15:30
Volga MB 2
10 okt.
Volga MB 2
10:30
Time Out'75 MB 1
17 okt.
Time Out'75 MB 1
14:00
Volga MB 2
24 okt.
Volga MB 2
13:15
VIOS Beltrum MB 3
31 okt.
Volga MB 2
10:30
Morgana DVO MB 1
7 nov.
Volga MB 2
10:30
Focus MB 1
14 nov.
S.C. GORSSEL MB 1
10:00
Volga MB 2
21 nov.
Volga MB 2
10:30
S.C. GORSSEL MB 1
12 dec.
VIOS Beltrum MB 3
12:30
Volga MB 2
19 sep.
BVC'73 MC 1
10:30
Volga MC 1
26 sep.
Volga MC 1
10:30
S.C. GORSSEL MC 1
3 okt.
Avanti MC 2
14:00
Volga MC 1
10 okt.
Volga MC 1
10:30
Smash '68-SCM MC 1
17 okt.
Grol MC 1
13:00
Volga MC 1
31 okt.
Volga MC 1
10:30
Marvo 76 MC 1
7 nov.
Volga MC 1
10:30
Kerkemeijer Gemini MC 1
14 nov.
Focus MC 1
12:45
Volga MC 1
21 nov.
Volga MC 1
10:30
Rabobank Orion MC 5
28 nov.
Seesing Flex / Longa '59 MC 3
10:30
Volga MC 1
12 dec.
Volga MC 1
10:30
Elite/Dynamo MC 2

Oeps: De gegevens konden niet worden geladen, probeer het later nog eens.