Dames 3

Trainer / Coachdames4
Marcel van Dijk / Kes Stevens

Spelers:
Janne Hübers
Ellen Hübers
Maureen Beuting
Marije Veldkamp
Eva Huntink
Lotte Arendsen
Mariëlle Leusink
Janneke Winters
Sharon van Aken

Trainingstijd:
Donderdag 19:30 – 21:00 uur, Sporthal De Pol

Thuiswedstrijden:
Zaterdag 14.45, veld 4, Sporthal De Pol, Gaanderen

6 okt.
LIVO DS 5
20:30
Volga DS 3
Triominos, Duiven
10 okt.
Volga DS 3
14:45
Rivo DS 2
de Pol, Gaanderen
17 okt.
Morgana DVO DS 5
15:30
Volga DS 3
de Kamp, GLD
31 okt.
Volga DS 3
14:45
SV Loil DS 1
de Pol, Gaanderen
7 nov.
Volga DS 3
14:45
VV Forza DS 4
de Pol, Gaanderen
14 nov.
Victoria DS 1
17:00
Volga DS 3
de Muizenberg, Didam
21 nov.
Volga DS 3
14:45
Sparta Zelhem DS 2
de Pol, Gaanderen
28 nov.
Rivo DS 1
18:00
Volga DS 3
Dorpsaccommodatie Rietmolen, Rietmolen
1 dec.
Pajodos DS 1
20:00
Volga DS 3
Pauwengaard, Pannerden
12 dec.
Volga DS 3
14:45
KSV DS 2
de Pol, Gaanderen
16 jan.
Halley DS 6
15:00
Volga DS 3
Koningin Beatrixhal, Wehl
23 jan.
Volga DS 3
14:45
LIVO DS 5
de Pol, Gaanderen
29 jan.
Rivo DS 2
20:00
Volga DS 3
Dorpsaccommodatie Rietmolen, Rietmolen
6 feb.
Volga DS 3
14:45
Morgana DVO DS 5
de Pol, Gaanderen
20 feb.
SV Loil DS 1
16:00
Volga DS 3
de Zomp, Didam
5 mrt.
VV Forza DS 4
19:00
Volga DS 3
Braninkhal, GLD
13 mrt.
Volga DS 3
14:45
Victoria DS 1
de Pol, Gaanderen
20 mrt.
Sparta Zelhem DS 2
17:00
Volga DS 3
de Pol, Zelhem
27 mrt.
Volga DS 3
14:45
Rivo DS 1
de Pol, Gaanderen
9 apr.
KSV DS 2
19:00
Volga DS 3
de Bult, Vragender
17 apr.
Volga DS 3
14:45
Pajodos DS 1
de Pol, Gaanderen
26 sep.
Rivo DS 1
4-0
VV Forza DS 4
26 sep.
Victoria DS 1
3-1
Pajodos DS 1
26 sep.
SV Loil DS 1
0-4
LIVO DS 5
26 sep.
Morgana DVO DS 5
4-0
Rivo DS 2
26 sep.
Volga DS 3
1-3
Halley DS 6
24 sep.
Sparta Zelhem DS 2
1-3
KSV DS 2
Stand Dames 2e Klasse E Regio Oost
Team Wedstr.Punten
1Rivo DS 1210
2Halley DS 629
3LIVO DS 515
3Morgana DVO DS 515
5KSV DS 214
6Victoria DS 114
7Pajodos DS 111
8Volga DS 311
9Sparta Zelhem DS 221
10VV Forza DS 410
11Rivo DS 210
12SV Loil DS 120